Bburago Ferrari SF16-T 1:18 Raikkonen

Kód: BB18-16802
Značka: Bburago
1 929 Kč
Skladem (1 ks)

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-16802 Ferrari Racing SF16-T Raikkonen nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, odpružené nápravy, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je červená

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o předloze:

Ferrari SF16-H je závodní vůz navržený a postavený Ferrari, který soutěžil v sezóně Formule 1 v roce 2016, během níž byl řidičem Kimi Räikkönenem. SF16-H měl převážně červenou a bílou barvu. Změna konstrukce byla ve zkrácení nosového kužele, nosníků předního křídla nese prvky Red Bullu RB11. Spolu s přechodem k řešení push-rod se viditelně změnila i samotná geometrie přední nápravy.Motor o obsahu 1.6 L V6 Turbo, váha byla 690 kg, výkon byl 595 kW z 0 - 100 km/h za 1.7 sekundy, nejvyšší rychlost byla 370 kph / 230+ mph.

Řada Bburago Original Series

Bburago Original Series je označení nejvyšší kvality provedení modelu do nejpodrobnějších detailů. Je kladen důraz na špičkovou kvalitu nástřiku barvy, dále detailní zpracování makety motoru, maketové zpracování kol, vysoce detailní šasi a výfukové potrubí, krásně zpracovaný interiér. To vše podtrhuje výjimečný luxusní papírový sběratelský obal s unikátním číselným označením.

Oproti Bburago Signature je řada Bburago Original je tématicky zaměřena na modely vydávané zejména v 80. letech minulého století.

Vlastnosti

  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Velké množství detailů.
  • Předlohou jsou skutečné monoposty ze závodů F1.