Bburago Porsche 911 Turbo 1:18 stříbrná

Kód: BB18-12030S
Poslední šance
Značka: Bburago
1 349 Kč
Skladem (1 ks)

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-12030 Porsche 911 Turbo nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je stříbrná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové Porsche 911 Turbo vypadá na první pohled jako každá jiná 911, ale vezměte si lupu a odhalíte nové bi-xenony, zadní LED světla z ostatních 911, pravděpodobně ta nejzářivější světla pro denní svícení na světě, nová 19“ kola a pěkné chromované koncovky výfuku. Díky nim vypadá 911 Turbo mladší.

Interiér Porsche 911 je pohodlný, funkční a pěkně přehledný. Vklouzněte do anatomických, ale stále pohodlných sedaček, můžete si je široce nastavit, najdete tu nejideálnější pozici za volantem. Samozřejmě tu máte také hračky v podobě navigace či výkonného audio systému Bose.

V zadu je uložený 6-válcový motor s přímým vstřikováním, který nejen, že umí vyprodukovat 500 koní ( o 20 koní víc než starý motor ), ale také vypustí o 18 % méně emisí CO2 a spotřebuje o 16 % méně paliva. Zázrak.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Vlastnosti

  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře, kryt motoru, poklop zavazadlového prostoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.