Bburago Signature Ferrari 488 GTB 1:18 červená

Kód: BB18-16905
Značka: Bburago
1 899 Kč
Skladem (1 ks)

Kovový model v Signature sérii v červené papírové krabici. Určeno pro sběratele, nebo jako hodnotný dárek třeba pro dekoraci interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-16905 Sign. Ferrari 488 GTB nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, odpružené nápravy, natáčení kol volantem je plně funkční. Model je ve špičkové kvalitě Signature Series. Barva modelu je červená.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

bburago/Ferrari.png

Informace o předloze:

Ferrari 488 byl navržen Flaviem Manzonim a v roce 2016 získal ocenění "Nejlepší z nejlepších" za design produktu Red Dot. Tělo modelu 488 bylo navrženo tak, aby zvýšilo přítlak o 45% nad 458 a zároveň snížilo aerodynamický odpor. Nový přední dvojitý rozdělovač slouží dvěma funkcemi: zvýšení chlazení chladiče tím, že se do nich přivádí vzduch a také se přivádí vzduch nad vířivé generátory podvozku, aby se vytvořil půdní efekt bez přidání nežádoucího tahu. Model 488 GTB je poháněn 3-taktovým motorem o výkonu 493 kW (661 koní) s maximální rychlostí 330 km/h.

Řada Bburago Signature

Bburago Signature je označení nejvyšší kvality provedení modelu do nejpodrobnějších detailů. Je kladen důraz na špičkovou kvalitu nástřiku barvy, dále detailní zpracování makety motoru, maketové zpracování kol, vysoce detailní šasi a výfukové potrubí, krásně zpracovaný interiér. To vše podtrhuje výjimečný luxusní sběratelský obal.

Vlastnosti

  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře, kryt motoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.