!!! PRODEJNA KLATOVY otevřena 22.12. 10 - 18 a 23.12. 13 - 18 hodin

Bburago Signature Ferrari California T 1:18 červená

Kód: BB18-16902
Značka: Bburago
1 899 Kč
Skladem (1 ks)

Kovový model v Signature sérii v červené papírové krabici. Určeno pro sběratele, nebo jako hodnotný dárek třeba pro dekoraci interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-16902 Signature Ferrari California T nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, odpružené nápravy, natáčení kol volantem je plně funkční. Model je ve špičkové kvalitě Signature Series. Barva modelu je červená.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, výběru typů aut, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny, která je kombinovaná s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů interiéru, exteriéru, motoru a získá si Vás jedinečným provedením.

 

bburago/Ferrari.png

Informace o předloze:

Čerstvá novinka Ferrari California T, úspěšně navazuje na svého předchůdce, který se stal nejprodávanějším Ferrari všech dob. Nový osmiválcový motor přeplňovaný turbodmychadly má 560 koní s maximální rychlostí 315 km/h . Kombinuje sportovního ducha s univerzálností. První Ferrari s pevnou sklápěcí střechou kombinuje sportovní vůz s variabilitou.

Řada Bburago Signature

Bburago Signature je označení nejvyšší kvality provedení modelu do nejpodrobnějších detailů. Je kladen důraz na špičkovou kvalitu nástřiku barvy, dále detailní zpracování makety motoru, maketové zpracování kol, vysoce detailní šasi a výfukové potrubí, krásně zpracovaný interiér. To vše podtrhuje výjimečný luxusní sběratelský obal.

Vlastnosti

  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře, kryt motoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.