Bburago Signature Ferrari LaFerrari 1:18 červená

Kód: BB18-16901R
Značka: Bburago
1 899 Kč
Skladem (1 ks)

Kovový model v Signature sérii v červené papírové krabici. Určeno pro sběratele, nebo jako hodnotný dárek třeba pro dekoraci interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-16901 Sign. LAFERRARI nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, odpružené nápravy, natáčení kol volantem je plně funkční. Model je ve špičkové kvalitě Signature Series. Barva modelu je červená.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

bburago/Ferrari.png

Informace o předloze:

LaFerrari je super-sportovní automobil italské značky Ferrari ve spolupráci se značkou Lamborghini. Je to první model Ferrari s hybridním pohonem kombinujícím spalovací motor s elektromotorem. LaFerrari je nástupcem modelu Ferrari Enzo. Poprvé bylo představeno 5. března 2013 na autosalonu v Ženevě. Motor uprostřed, obsah 6.3 litrů, V12tka s přímým vstřikováním. Maximální výkon je 790 koní, elektromotor pak nabízí 160-ti koňských sil, dohromady 950 koní v jednom autě. Maximální rychlost přesáhne 350 km/h. Designovému týmu Ferrari se zase jednou podařilo skloubit neskutečnou krásu vozu, dokonalou aerodynamiku a obrovské balení vášně.

Řada Bburago Signature

Bburago Signature je označení nejvyšší kvality provedení modelu do nejpodrobnějších detailů. Je kladen důraz na špičkovou kvalitu nástřiku barvy, dále detailní zpracování makety motoru, maketové zpracování kol, vysoce detailní šasi a výfukové potrubí, krásně zpracovaný interiér. To vše podtrhuje výjimečný luxusní sběratelský obal.

Vlastnosti

  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře, kryt motoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.