Bburago Ferrari 488 Challenge 1:24 žlutá

Kód: BB18-26307Y
Značka: Bburago
609 Kč
Skladem (2 ks)

Kovový model auta 1:24 Bburago 18-26307 Ferrari 488 nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, detailní zpracování exteriéru i interiéru. Barva modelu je žlutá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 2018 představilo Ferrari 488 Challenge. Ferrari 488 Challenge je již šestým ryze závodním modelem. Jedná se o první vůz osazený turbokompresorem. Závoďák je poháněn přeplňovaným osmiválcem 3,9 litru, který díky jemu dosahuje výkonu 490 kW (670 koní).

Došlo i k zlepšení aerodynamiky. Především se jedná o efektivnější průtok vzduchu chladičem a jeho další na směrování k zádi vozu. To si vyžádalo nové vstupní otvory pro chladicí vzduch ve spodní části předního nárazníku. Profil přední kapoty je takřka shodný s vozem Ferrari 488 GTE, který získal titul v mistrovství světa FIA WEC 2016.

Technickou novinkou je i první použití patentovaného softwaru Slip Slip Control (SSC) integrovaného do elektronického řízení jízdní dynamiky. Spolu s řízením prokluzu a elektronickým diferenciálem E-Diff3. Je speciálně nastaven pro závodní použití, aby se zlepšilo zatáčení, chování v zatáčkách a akcelerace na výjezdu ze zatáček s maximálním využitím záběrových schopností vozu.

Řada modelů Bburago Ferrari

Řada Bburago Ferrari nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely značky Ferrari jsou baleny v tradičním balení Bburago na plastovém podstavci pro sběratele.

Vlastnosti

  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře a kryt motoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.