!!! Prodejna Klatovy - v červenci a srpnu bude otevřeno pouze v pondělí 9:00 - 17:00. Objednávky z eshopu v červenci a v srpnu odesíláme pouze v pondělí !!!

Milled Fibre skelná vlákna 50g

Kód: DM-BD69
Neohodnoceno
189 Kč
Skladem (1 ks)

Tento přípravek slouží zvýšení pevnosti lepených spojů. Jedná se o malé kousky skelných vláken, které společně s epoxidovým lepidlem vytvoří velmi pevný materiál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduše vlákna vmícháte do epoxidového lepidla (použijte 60 minutový epoxid) a lepidlo pak standardně nanesete do místa, které chcete slepit nebo vyztužit. Lepený spoj má kromě vysoké pevnosti v rovněž i vysokou odolnost proti vzniku trhlin a má i vysokou objemovou stabilitu - nesmršťuje se.

Skelná vlákna můžete používat i s řídkými kyano-akrylátovými lepidly. Stačí několik kapek lepidla a výsledný materiál bude velmi pevný.

Doporučené použití

  • Vyztužení epoxidových lepidel.
  • Lepení přepážek do kompozitových trupů.
  • Lepení velkých prasklin nebo menších chybějících součástí namáhaných dílů. Pro vytvoření správkového tmelu (tj. není vyžadovaná vysoká pevnost), doporučujeme spíše použít mikrobalony.
  • Plnidla zkracují dobu zpracovatelnosti epoxidových lepidel, proto doporučujeme používat pokud možno 60 minutový epoxid.

Bezpečnostní upozornění

Skladujte mimo dosah dětí. Při práci používejte rukavice a roušku / respirátor.

  • Při styku s kůží: Při podráždění omyjte zasažené místo mýdlem a studenou vodou. Nepoužívejte teplou vodu, protože teplá voda otevírá póry na kůži, do kterých se mohou dostat částečky skelných vláken.
  • Při zasažení očí: Oči vypláchněte vodou po dobu 15 minut. Neprotírejte oči. Při potížích vyhledejte lékařskou pomoc.
  • Při vdechnutí: Přeneste osobu na čerstvý vzduch. Při potížích vyhledejte lékařskou pomoc.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení