Killerbody karosérie 1:10 Subaru BRZ metalická modrá

Kód: KB48576
Značka: Killerbody
1 249 Kč
Skladem (1 ks)

Karosérie Subaru BRZ v metalicky modré barvě je již sestavena. Jen otvory pro připevnění karosérie je nutno dodělat dle potřeby. Aerodynamické a elegantní zpracování karosérie auta vás určitě nezklame.

Karosérie má tónované okna, přední a zadní světla jsou připravení k instalaci LED světel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahem balení je hotová karosérie pro RC modely aut 1:10 Subaru BRZ od Killerbody v metalickém modrém barevném provedení. Karoserie má již z výroby nainstalovány doplňky - viz obrázky.

Karosérie Killerbody Subaru BRZ je určena pro on-road / cestovní RC modely aut v měřítku 1:10. Díky nejpoužívanějšímu rozvoru 257 mm a šířce 190 mm pasuje na většinu on-road modelů aut včetně RC modelů aut Vaterra.

bburago/Subaru.png

Klíčové vlastnosti

  • Oficiálně licencovaná karoserie.
  • K dispozici hotová nabarvená i nenabarvená verze.
  • Velké množství detailů, věrná kopie skutečného vozu.
  • Vyrobeno z odolného lexanu tloušťky 0,5 mm.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů ( světelné sady, realisticky zpracované stěrače,... ).
  • Karoserie určena pro standardní RC modely aut s šířkou šasi 190 mm a rozvorem kol 257 mm - například On-Road auta Vaterra.

Informace o předloze

Subaru BRZ je sportovní automobil japonské automobilky Subaru. Vyrábí se od roku 2012 a prodává se také pod označením Toyota 86 nebo Scion FR-S. Jedná se o dvoudvéřové 2+2 coupé s motorem vpředu a pohonem zadních kol. Vůz je vybaven motorem o objemu 2,0 litru a šestistupňovou manuální nebo automatickou převodovkou. Subaru BRZ nabízí výkon až 149 kW, 200 koňských sil, maximální rychlost 233 km/h

Použití RC modely aut 1:10 on-road
Měřítko 1:10
Šířka 190 mm
Rozvor 257 mm
Délka 434 mm
Výška 118 mm
Hmotnost 153 g
Barva Metalická modrá