Revell Top Gun 2 Movie Set (1:72) (giftset)

Kód: RVL05677
Značka: Revell
1 799 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Skvělý dárek pro všechny milovníky filmu TOP GUN. Dárkový set obsahuje jak model F-14 z původního filmu z roku 1985, tak novou F-18 z Top Gun 2. Součástí setu je i lepidlo a základní barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastikový model Revell 05677 – letadlo Top Gun 2 Movie Set v měřítku 1:72 ke slepení. Stavebnice obsahuje 208 dílků, rozpětí křídel 188 a 268 mm, obtížnost 4.

Informace o předloze:

Mavericks F-14 Tomcat z filmu z roku 1986 je známý dvěma dramatickými scénami; jeden, když je jeho kamarád Husa zabit při tragické nehodě, a druhý na konci filmu, kdy piloti F-14 prokáží svou hodnotu Top Gun.

F-14 Tomcat se stal opravdovou legendou mj. i díky filmu "Top Gun" z 80. let. Režisér Tony Scott v něm použil tento letoun s křídly s měnitelnou geometrií při tak velkolepých manévrech, že pro mnohé dodnes zůstává ztělesněním dokonalého námořnického letounu.

F/A-18E Super Hornet je nejen současný stíhací letoun na letadlových lodích námořnictva Spojených států, ale také hlavní aktér připravovaného nového filmu "Top Gun: Maverick". V něm létá Pete "Maverick" Mitchell, který byl mezitím povýšen na kapitána, na stroji v poutavém černém a světle modrém provedení, jediném v námořnictvu, který se chlubí značkami za tři sestřely nepřátelských letadel.

Informace o modelu:

Dárková sada se dvěma letouny amerického námořnictva známými z filmů Top Gun. Klasický F-14 Tomcat zazářil v prvním snímku z 80. let a moderní F/A-18E Super Hornet nebude chybět v dlouho očekávaném pokračování s názvem Top Gun: Maverick, které se chystá do kin letos v létě.

  • Sada s modely letounů ze dvou filmů Top Gun.
  • Stavebnice letounu F-14 Tomcat.
  • Stavebnice letounu F/A-18E Super Hornet.

Obsah balení:

2 plastové modely (nesestavené), ilustrovaný vícejazyčný návod na sestavení, obtisky, barvy (Revell Aqua Color), štětce, lepidlo (Revell Contacta Professional Mini)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kity letadla
Měřítko modelu: 1:72
Období: Současnost
Položka byla vyprodána…