RMS Titanic (1:600) EasyClick + 3D puzzle ledovec

Kód: RVL05599
Značka: Revell
1 799 Kč
Skladem (1 ks)

Plastikový model Revell 05498 - EasyClick loď RMS Titanic v měřítku 1:600. Stavebnice obsahuje 165 dílků, délka 617 mm, obtížnost 2. Obsahuje 3D puzzle jako diorama podstavec!

Model se nemusí, ale může lepit a zároveň nemusí, ale může barvit. Ideální jako první plastikový model, který zaručí pěkný výsledek - to je důležité jako motivace k dalším stavbám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RMS Titanic byl britský parník pro osobní dopravu provozovaný společností White Star Line, který se potopil v severním Atlantském oceánu v časných ranních hodinách 15. dubna 1912, poté, co zasáhl ledovec během své první plavby ze Southamptonu do New Yorku. Z odhadovaných 2224 cestujících a posádky na palubě zemřelo více než 1 500, což způsobilo, že potopení bylo jednou z nejsmrtelnějších námořních katastrof v moderní historii. RMS Titanic byla v době, kdy vstoupila do služby, největší lodí na vodě a byl druhou ze tří Olympijských parníků olympijské třídy provozované společností White Star Line. Byla postavena loděnicí Harland a Wolff v Belfastu. Thomas Andrews, tehdejší hlavní námořní architekt loděnice, při katastrofě zemřel.

Informace o modelu:

Díky sadě RMS Titanic se snadným kliknutím a realistickému 3D logickému diorámu Revell můžete autenticky znovu vytvořit jednu z nejslavnějších událostí v civilním námořnictví.

  • Originální 3D puzzle Revell Iceberg Diorama.
  • Sada RMS Titanic se snadným kliknutím.
  • Obtisky a samolepky.
  • Ilustrované vícejazyčné stavební pokyny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kity lodě a ponorky
Měřítko modelu: 1:600
Období: Historické