!!! PRODEJNA KLATOVY otevřena pondělí a čtvrtek 10:00 -17:00, polední přestávka 12:30 - 13:15 !!!

Losi Super Rock Rey 1:6 4WD AVC RTR

Kód: LOS05016
Poslední šance
Neohodnoceno
Značka: Losi
22 990 Kč –15 %
LOS05016T1
22 990 Kč –15 % 19 490 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ultimátní velké auto do každého terénu. Vhodné na rychlost i pomalejší přejezdy v těžkém terénu. Původní výrazně levnější verze s vysílačem Spektrum DX2e. Bude nahrazeno verzí V2 s telemetrickým systémem SMART. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drsné auto do drsného prostředí, to je Losi Super Rock Rey Rock Racer 1:6. Velké a silné auto, které se nezalekne žádné překážky, je v provedení RTR se stabilizací AVC a náhonem 4WD. K napájení lze použít 2x LiPol 2S - 4S, tedy celkem až 8 článků, se kterými auto jede až 80km/hod!

Doporučujeme nákup na prodejně, kde vám vše podrobně vysvětlíme.

Rock Rey 4WD 1:6 Rock Racer

Losi Rock Rey 4WD 1:10 Rock Race je sestaven a připraven k jízdě. Speciální konstrukce zadních kyvných ramen s dlouhým zdvihem, hliníkové šasi, pohon výkonným střídavým motorem řady 550. Nainstalovaný přijímač se stabilizací AVC. Model dosahuje rychlost až 70 km/hod! Samozřejmostí je voděodolná konstrukce a skvělé jízdní vlastnosti, které znáte od značky Losi.

Vývojový tým Losi začal od základu se zcela novým designem podvozku. Deska šasi z eloxovaného 4 mm hliníku 6061-T6 je základem, na který je připevněna realistická klec ze super pevného kompozitního materiálu. Nezávislé zavěšení přední nápravy a 4-bodové zavěšení zadní nápravy, je přesně podle vzoru velkých závodních aut. Utěsněná převodovka a diferenciál pomáhají zvládnout vysoký výkon pohonné jednotky, stejně jako k bezpečné jízdě olejové tlumiče s dlouhým zdvihem. Praktický kryt baterie ve spodní části podvozku umožňuje snadnou výměnu baterie, aniž by bylo nutné demontovat karosérii. Ke vzhledu auta přispívají maketové tlumiče, hasící přístroj, zpětné zrcátka, kabina s jezdci i atraktivní zbarvení karosérie.

losi/Logo_AVC.png

Přijímač s technologií AVC (Active Vehicle Control)

Technologie AVC je nejnovější inovací Spektrum od Horizon Hobby v oblasti přijímačů pro modely aut. Přijímač Spektrum SRS6000 DSMR AVC přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.

losi/LOS05016_b01.jpg

Podvozek se 4-bodovou zadní nápravou

Tým vývojářů Losi se inspiroval skutečnými reálnými vozy, které skvěle spojují realismus s funkčními 4WD schopnostmi. Základem je pevná vlečená zadní náprava s tuhými rameny a podpěrnými tyčemi. Klasická přední náprava se výborně doplňuje se zadní vlečenou nápravou a rovnoměrně přenáší výkon na všechna kola.

losi/LOS05016_b02.jpg

Přední náprava s nezávislým zavěšením

Super Rock Rey má přední nápravu s nezávislým zavěšením A-Arm a dlouhými tlumiči. To umožňuje každé straně nápravy nezávisle reagovat na nerovnosti, takže je zajištěna větší kontrola a přesnější řízení.

losi/LOS05016_b03.jpg

Olejové stavitelné tlumiče

Pro komfortní jízdu má auto olejové stavitelné hliníkové tlumiče, které zvládnou jízdu i v tom nejnáročnějším terénu.

losi/LOS05016_b04.jpg

Střídavý motor a regulátor až 8S!

Auto je vybaveno střídavým motorem Dynamite® Fuze™ 750Kv a voděodolným regulátorem Dynamite Fuze 160A. K napájení lze použít 2ks LiPol baterií 2S 7,4V nebo až 4S 14,8V. Celkové napětí je proto až 8S 29,6V. V této konfiguraci již auto nezastaví jen tak nějaká překážka, rychlost dosahuje až 80km/hod!

losi/LOS05016_b05.jpg

Funkční klec podvozku

Stejně jako velké skutečné auta desert truck, tak i model Super Rock Rey Rock Racer je dodáván se super tuhou klecí z vysoce kompaktního materiálu, která tvoří nedílnou součást podvozku a je integrována s hliníkovým podvozkem z pevnostního hliníku o tloušťce 4 mm, který poskytuje maximální ochranu pro součásti auta a elektroniku.

losi/LOS05016_b06.jpg

Vícedílná hotová karosérie

Ke kleci karosérie jsou přišroubovány jednotlivé díly karosérie, které lze v případě potřeby demontovat. Kokpit doplňují figurky jezdců.

losi/LOS05016_b07.jpg

Hliníkové 4mm tuhé šasi

Deska šasi z eloxovaného 4 mm hliníku 6061-T6 tvoří základnu, na které je připevněna realistická klec ze super pevného kompozitního materiálu.

losi/LOS05016_b08.jpg

Pohon 4X4 s nastavitelnými diferenciály

Pohon všech kol má úžasnou trakci, kterou je možné vhodně naladit na přední, středový a zadní diferenciál, což umožňuje přizpůsobit nastavení energie mezi přední a zadní nápravu. To umožní docílit maximální výkon a trakci.

losi/LOS05016_b09.jpg

Přední LED světelná lišta

Zábava s Rock Rey™ se nemusí zastavit ani po západu slunce. Vysoce svítivé LED na integrované světelné liště zajistí více než dostatečné osvětlení pro noční provoz. Navíc LED diody umístěné na karosérii mají velmi malou spotřebu, která vám umožní jezdit dlouho do noci.

losi/LOS05016_b10.jpg

Zadní LED světelná lišta

Stejně důležité jako přední světla, jsou červená zadní světla, která umožňují určit orientaci auta i v té nejtemnější noci.

losi/LOS05016_b11.jpg

Velké a silné servo

Robustní voděodolné digitální servo Spektrum™ S904 je navrženo tak aby zvládlo všechno, co se od něj požaduje. Vysoký točivý moment 18kg.cm umožňuje spolehlivě zvládnout velký Super Rock Rey®.

losi/LOS05016_b12.jpg

Rychlá výměna baterie

RC model auta Super Rock Rey má inovativní systém, který umožňuje rychlou výměnu baterií bez nutnosti demontáže karosérie. Rychle vyměníte baterie a prakticky ihned můžete pokračovat v jízdě.

losi/LOS05016_b13.jpg

Funkční náhradní kolo

Plně funkční náhradní kolo nejen dodává autu Super Rock Rey® na vzhledu, ale poslouží i jako skutečná náhradní. Snadno vyměňte kolo a vraťte se do terénu.

losi/LOS05016_b14.jpg

Zásobníky Fox Shox

Stejně jako u velkého auta, tak i u modelu dodávají zásobníky Fox Shox dodávají Super Rock Rey na realismu.

losi/LOS05016_b15.jpg

Maketa hasícího přístroje

Super Rock Rey obsahuje několik maketových detailů, které jsou zřídka u modelů aut zahrnuty. Hasicí přístroj je upevněn k rámu a přidává tak značně autu na realismu.

losi/LOS05016_b16.jpg

Maketové zpětné zrcátko

Stejně jako hasicí přístroj, tak i zpětné zrcátko přispívá k realismu auta.

losi/LOS05016_b17.jpg

Okenní síťka

Pogumovaná bezpečnostní síť okna vypadá jako skutečná.

losi/LOS05016_b18.jpg

Detailní figurky jezdců

Super Rock Rey má rovněž skvěle vyrobený interiér, který obsahuje řidiče a spolujezdce, kteří mají sportovní závodní přílby a detaily postrojů.

losi/LOS05016_b19.jpg

Omezovací pásy pro tlumení

Plně funkční popruhy pro nastavení limitu odpružení vypadají a působí stejně jako jejich protějšky v reálném velkém autu. Spona umožňuje nastavit délku popruhu.

losi/LOS05016_b20.jpg

Nápravy jako u velkého auta

Autentický vzhled těhlic, ramen a bloků řízení je konstruktéry auta dotažen k maximálně věrnému vzhledu.

losi/LOS05016_b21.jpg

Autentické pneumatiky MAXXIS Creeper Crawler

Pneumatiky se vzhledem skutečných kol vypadají neuvěřitelně věrně, zvyšují světlou výšku a mají průměr 177mm.

losi/LOS05016_b22.jpg

Licencované karosérie

Licencované zbarvení Raceline Wheels a Baja Designs je použito u kompletně detailního zbarvení Super Rock Rey. Budete mít dojem, že řídíte skutečný závodní stroj.

losi/LOS05016_b23.jpg

RC souprava Spektrum™ DX2E Active™

Spektrum™ DX2e Active ™ má pokročilé funkce, jako je řízení AVC, tři úrovně nastavení plynu a rychlosti jízdy. Má rovněž rozšiřující port, který umožňuje přidávat součásti telemetriem jako Spektrum Speedometer nebo modul Bluetooth a držák telefonu pro využití aplikace Spektrum Dashboard.

losi/LOS05016_b24.jpg

Technologie AVC® pro vyšší rychlost

Integrovaný systém AVC® (Active Vehicle Control®) přijímače pracuje na pozadí a provádí stovky korekcí otáček plynu a řízení za sekundu, takže větší část výkonu motoru je přeměněna na užitečnou rychlost a zrychlení místo toho, aby jen protáčel koly. Patentovaný systém AVC zvyšuje výkon auta, který nelze nalézt u žádného jiného výrobce než u Horizon Hobby. Stejně jako řízení trakce v autu v plném rozsahu, můžete systém aktivovat nebo deaktivovat a nastavit úroveň stability podle jízdních podmínek. Každé RC auto může jít rychle ale s AVC můžete jet rychleji, při zachování optimální stability zarůzných jízdních podmínek.

Vlastnosti RC modelu auta Losi Super Rock Rey Rock Racer

 • Působivé měřítko 1:6, výjimečný vzhled
 • Rychlost 80 km/hod, vysoký výkon
 • Podporuje až 8S LiPol baterii
 • Aktivní systém řízení vozidel AVC® pro zajištění optimální stability jízdy
 • Nezávislá přední a zadní pevná náprava se 4-bodovým zavěšením
 • 4mm hliníkový podvozek s klecí karosérie
 • Větší kola a pneumatiky zvyšují světlou výšku
 • LED světelné lišty pro jízdu v noci
 • Celokovová převodovka zvyšuje odolnost
 • Demontovatelné lože motoru pro snadný servis
 • Hliníkové olejové tlumiče pro plynulou jízdu
 • Motor Dynamite® 750kv a regulátor Dynamite Fuze™ 160A
 • Voděodolný regulátor odolává mokré a blátivé dráze
 • Vysílač Spektrum™ DX2E Active™ 2.4GHz
 • Kokpit s řidičem a spolujezdcem
 • Spodní kryt pro rychlou a snadnou výměnu balení až 8S

Typ Rock Racer
Výška 279 mm
Měřítko 1:6
Délka 686 mm
Šířka 438 mm
Rozvor 508 mm
Světlá výška podvozku 76 mm
Hmotnost 9300 g
Náhon 4WD
Regulátor Střídavý Dynamite Fuze 160A
Motor Střídavý Dynamite Fuze 750Kv
Šasí 6061-T6 4mm

Video