!!! PRODEJNA KLATOVY otevřena pondělí a čtvrtek 10:00 -17:00, polední přestávka 12:30 - 13:15 !!!

Traxxas Nitro Jato 1:10 TQi s BlueTooth RTR + palivo a maziva

Kód: TRA55077-1
Neohodnoceno
Značka: Traxxas
14 699 Kč –8 % 13 490 Kč
Skladem (1 ks)

Brutálně rychlý! Takový je RC model auta na dálkové ovládání Traxxas Jato 3.3 s ohromující akcelerací a dravým vzhledem. Zrychlení z 0 - 100 km/h za neuvěřitelných 4.2 s! Maximální rychlost RC modelu auta je více než 100 km/h! Závodní motor TRX 3.3, laděný výfuk Maxx Resonator a závodní pneumatiky Anaconda pro maximální přilnavost na asfaltu i záběr v terénu. Součástí dodávky je i 2,5 l 16% paliva Optifuel, olej na vzduchový filtr a konzervační after run olej. Nepotřebujete tak nic dalšího k provozu modelu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučujeme osobní nákup na prodejně, kde vám vše ukážeme a vysvětlíme!

Novinkou je nejnovější RC vysílač Traxxas TQi s nainstalovaným Bluetooth modulem Traxxas pro spojení s mobilními zařízeními a nainstalovaná telemetrická čidla otáček motoru (rychlosti), teploty motoru a napětí akumulátoru.

Převodovka

RC model auta Traxxas Jato je vybaven automatickou dvourychlostní převodovkou. Silikonové X-kroužky tlumičů dokáží udržet olej a nečistoty, provoz modelu Jato je tak prakticky bezúdržbový. Můžete strávit více času ježděním s minimální údržbou. Vzhledem k tomu, tlumiče modelu jsou zcela uzavřené, mohou být vyladěny oleji s různou viskozitou pro optimální nastavení RC modelu auta pro danou trať.

traxxas/kuzel_diferencial.jpg

Diferenciály

Uzavřené diferenciály jsou používány pro masivní nárůst točivého momentu a dlouhodobý výkon.

traxxas/motor_TRX33.jpg

Motor

Závodní motor TRX 3.3 je nainstalován na hliníkovém pevnostním šasi, spouštění motoru je pomocí elektrického startéru EZ-Start. Už žádné ruční startování, přikládání žhavítek a pod. Startovací systém Traxxas EZ-Start se o vše postará - stačí zmáknout tlačítko a motor okamžitě naskočí. Větší kapacita vzduchového filtru dovolí jezdit déle bez nutného servisního zásahu. Dvoukomorový laděný výfuk Resonator Maxx zvyšuje maximální otáčky motoru o více než 10%.

Nitro Jato 1:10 TQi

Elektrický startér RC aut Traxxas EZ Start

Revoluční startér spalovacích motorů Traxxas EZ-Start znamená konec pracného tahání za startovací šnůru, nabíjení žhavení, a pod. Startér EZ-Start sestává z elektromotoru, který je přes převodovku a jednocestné ložisko roztočí klikovou hřídel spalovacího motoru. Vývody z motoru a žhavicí svíčky jsou vyvedeny do konektoru, do kterého se připojuje externí jednotka Traxxas EZ-Start. Externí jednotka EZ-Start sestává z NiMH akumulátoru a stabilizovaného zdroje pro napájení žhavicí svíčky. Startování je jednoduché a skvěle funkční - pomocí jednoho tlačítka. Samozřejmostí je ochrana proti přetížení motoru a indikace vadné žhavicí svíčky.

Nitro Jato 1:10 TQi

RC souprava Traxxas TQi s BlueTooth konektivitou
Traxxas pro Vás připravil zcela novou řadu RC souprav pro RC modely aut. Původně bylo možné RC vysílače vybavit dokovací stanicí pro zařízení od Apple. Traxxas pokračuje ve vývoji dále a připravil pro Vás RC vysílač s bezdrátovým BlueTooth modulem. Díky tomu můžete k vysílač bezdrátově připojit jakékoliv zařízení s BlueTooth LE rozhraním a operačním systémem Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) nebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dipozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link zobrazuje telemetrická data v reálném čase, měří rychlost, otáčky, teplotu a napětí baterie. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas Jato
Extrémní výkon motoru TRX 3.3 Racing Engine uděluje RC modelu auta Traxxas Jato zrychlení z 0 – 100 km/hod za 4,2 sekundy, maximální rychlost je přes 110 km/hod!
Traxxas Jato je z výroby osazeno laděným dvoukomorový závodním tlumičem výfuku Maxx Resonator
Závodní pneumatiky Anaconda vhodné do terénu i na asfalt
Nové neotřelé zbarvení karosérie modelu
Nastavitelná dvourychlostní převodovka
Samosvorný diferenciál je plně stavitelný se standardními silikonovým oleji
Integrovaný Servo saver a účinný Bellcrank řídící systém předních kol auta
Třecí spojka Revo Torque-Control s účinným systémem odvodu tepla žebrováním kovového krytu
Semi-metalické brzdové obložení zajišťuje stálý brzdný výkon auta i ve vysokých rychlostech
Nízký profil 75ccm palivové nádrže pro maximální snížení polohy těžiště modelu
Závodní motor TRX 3.3 je umístěn ve středu podvozku auta pro lepší rozložení hmotnosti
Možnost doladit těžiště umístěním akumulátoru v integrované schránce
Tuhý 3 mm 6061 hliníkový podvozek se zapuštěnými šrouby
Přední a zadní příčný torzní stabilizátor
Přesné olejové tlumiče
Uzavřená schránka chrání citlivou elektroniku před nečistotami a palivem
RC vysílač Traxxas TQi 2.4 GHz s nainstalovaným Bluetooth modulem
Z výroby je RC model auta vybaven telemetrickými senzory: senzor napětí, otáček motoru (rychlosti) a senzorem teploty motoru

Typ Truggy
Měřítko 1:10
Délka 420 mm
Šířka 327 mm
Telemetrie Čidlo otáček, napětí, teploty
Tlumiče GTR hliníkové 87 mm
Rozvor 285 mm
Světlá výška podvozku 40 mm
Hmotnost 2354 g
Disky Chromové 71 mm All-Star
Náhon 2WD
Objem nádrže 75 ccm
Pneumatiky Anaconda 105mm
Podvozek Hliníkový 3 mm 6061-T6
RC souprava Traxxas TQi s nainstalovaným Bluetooth modulem, přijímač s TSM
Motor 3,3 TRX® závodní s EZ-Start®
Rychlost Až 104 km/h

Video