E-flite Waco BL 0.5m AS3X BNF Basic

Kód: EFLU5350
Značka: E-Flite
3 990 Kč
Skladem (1 ks)

Populární sportovní americký dvouplošník Waco jako RC model mikro modelu letadla od E-flite v provedení BNF. Rozpětí 550mm, střídavý motor, přijímač se stabilizací AS3X, lineární digitální serva, řada maketových doplňků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Americký symbol meziválečné éry, sportovní dvouplošníky firmy Weaver Aircraft Co., která sídlila ve městě Troy ve státě Ohio, to jsou letadla Waco. Ve třicátých létech byla jedním z nejúspěšnějších výrobců soukromých a obchodních letadel ve Státech. Piloti nejvíce ze všeho oceňovali jejich výborné letové vlastnosti. Původní model YMF se do povědomí pilotů zapsal jako nejkrásnější sportovní stroj všech dob. Letoun patří svou charakteristickou siluetou mezi nejznámější dvojplošníky a dodnes se objevuje na leteckých vystoupeních. V dnešní době se firma zaměřuje na výrobu dvouplošníků, jejichž vzhled odpovídá zlaté éře letectví 30. let minulého století. Letadla jsou samozřejmě vybavena nejmodernější avionikou, avšak vzhled, hvězdicové motory a detaily konstrukce jsou stále zachovány.

eflite/EFLU5350_b_mak_mot.jpg

Maketové prvky

Startovat a přistávat lze na podvozku s řiditelným ostruhovým kolem nebo startovat z ruky a přistávat na trávě. Maketový vzhled s řadou detailů spolu s vybavením kabiny je zcela autentický, řízeny jsou proporcionálně všechny funkce. Model je k dispozici i ve verzi Bind and Fly (spáruj a leť) a po vybalení stačí doplnit vysílač a pohonnou baterii (nejsou součástí balení), spárovat vysílač s přijímačem modelu.

eflite/EFLU5350_b_kryt.jpg

Motor

Model pohání střídavý motor BL180 Brushless Outrunner 3000Kv, který je napájen LiPol baterií 7,4 V 200-280 mAh s JST-PH konektorem. (baterie není v balení)

eflite/EFLU5350_b_vzpery.jpg

Vzpěry

UMX WACO je kompletně připraven k letu, je hotový smontovaný a se zbarvení. Poměrně složitý vzpěrový systém křídla je zkompletován a model má díky tomu tuhé a pevné křídla.

eflite/Logo_AS3X_sede.png

AS3X stabilizace

Pokročilý systém AS3X® (Artificial Stabilization - 3-AXIS) zabudovaný do Ultra mikro přijímače Spektrum™ pomáhá modelu Waco k rovnému letu i v turbulenci. Zcela nový letový zážitek, díky nejnovější technologii, která dokáže vodit model jako po šňůře. I v mírném větru je let stabilní a uspořádaný. Systém AS3X je elektronický systém, který pomáhá stabilizovat let. Mikro modely letadel jsou díky velmi malé hmotnosti a setrvačnosti velmi citlivé i na velmi malé poryvy větru, mikroprocesor na základě informací z gyroskopu neustále udržuje polohu letadla pomocí křidélek, směrovky a výškovky ve stejné orientaci do té doby, než dáte pomocí vysílače pokyn ke změně pozice modelu.

Vlastnosti

  • Výkonný střídavý motor BL180 (EFLUM180BLB)
  • Pokročilá technologie AS3X® pro klidný let
  • Realistická provedení a detail kokpitu
  • Plně sestaven připraven k letu
  • Lineární serva s dlouhou dráhou
  • Proporcionální 4-kanálové řízení a řiditelné zadní kolo
  • Vyztuženo uhlíkovými vlákny, lehká pěnová konstrukce
  • Snadný přístup k baterii krytem drženým magnety
  • Typické zbarvení Waco
Druh stavebnice BNF
Konstrukce EPS
Rozpětí 550 mm
Délka 418 mm
Letová hmotnost 98 g
Nosná plocha 8,5 dm²
Plošné zatížení 12 g/dm²
Druh pohonu Elektro
Elektro pohon BL180 Brushless Outrunner 3000Kv

Video