!!! PRODEJNA KLATOVY otevřena pondělí a čtvrtek 10:00 -17:00, polední přestávka 12:30 - 13:15 !!!

Bburago Kit Citroen DS3 1:32 modrá metalíza

Kód: BB18-45133
Neohodnoceno
Značka: Bburago
399 Kč
Skladem (1 ks)

Stavebnice kovového modelu auta Bburago 18-45133 Citroen DS3 Vám udělá radost samotným sestavením, tak i svým jedinečným nádherným vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o předloze:

Citroen DS3 je ve všech směrech luxusní a stylový produkt, který má sloužit především jako módní doplněk – podobně jako Mini či Fiat 500. Citroën DS3 je malý automobil, který se vyrábí od roku 2009.

Pod kapotou najdeme dieselovou šestnácti-stovku HDi o výkonu 90 a 110 koní. Mezi benzínovými motory je k dispozici čtrnácti-stovka o výkonu 95 koní a pak šestnácti-stovka o výkonu 120 koní. Vrchol prozatím tvoří přeplňovaný motor 1,6 l o výkonu 150 koní.

bburago/screwdriver.svg

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti

  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Velké množství detailů.
  • Udělá radost samotnou stavbou i svým nádherným vzhledem.
  • Příznivá cena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice - kity
Měřítko: 1:32