Bburago Kit Fiat 500L 1:24 žlutá

Kód: BB18-25115
Poslední šance
Značka: Bburago
799 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kovový model auta 1:24 Bburago 18-25115 Kit Fiat 500L ve žluté barvě nejen pro sběratele. Má funkční natáčení kol volantem. Model je ve verzi Kit určené k sestavení.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o originálu

Fiat 500L patří do skupinového označení “Malé vozy”. Aktuální generace je označována jako 500L ( 199 ) ZAF 199 a začala se vyrábět v říjnu 2012.

Fiat 500L se vyrábí v třech různých motorizacích, mezi nejvýkonnější 1.6 MultiJet 120 koní a nejslabší 1.4 95 koní je rozdíl celkových 18 kW ( 24 koní ) s maximální rychlostí 170 km/h. Diesel se nabízí ve 2 provedeních o výkonech 94 nebo 118 koní.

Fiat 500L se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol.

bburago/screwdriver.svg

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Vlastnosti

  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře a kryt motoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice - kity
Měřítko: 1:24
Položka byla vyprodána…