Bburago Kit Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 1:32 červená

Kód: BB18-45121
Značka: Bburago
399 Kč
Skladem (2 ks)

Stavebnice kovového modelu auta 1:32 Bburago 18-45121 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon Vám udělá radost samotným sestavením, tak i svým jedinečným nádherným vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o předloze:

Jeep Wrangler (JL) je čtvrtá generace terénního vozidla Wrangler, která je k dispozici ve dvou- a čtyřdveřových karoseriích. Odhalena na autosalonu v Los Angeles v roce 2017, výroba vozidla začala v listopadu 2017.

Rubicon je špičková úroveň výbavy, která nabízí nejvýkonnější terénní vybavení. Modely Rubicon jsou standardně vybaveny systémem Rock-Trac se zdokonaleným převodovým pouzdrem NV241 OR. Rubicon má elektronický diferenciální zámek, který umožňuje řidiči zamknout pouze zadní diferenciál nebo jak přední pomocí přepínače umístěného ve středu přístrojové desky.

bburago/screwdriver.svg

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti

  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Velké množství detailů.
  • Udělá radost samotnou stavbou i svým nádherným vzhledem.
  • Příznivá cena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice - kity
Měřítko: 1:32