Bburago Kit Lamborgini Huracán LP 610-4 1:32 šedá metalíza

Kód: BB18-45137
Značka: Bburago
349 Kč
Skladem (4 ks)

Stavebnice kovového modelu auta 1:32 Bburago 18-45137 Lamborgini Huracán LP 610-4 Vám udělá radost jak samotným sestavením, tak i svým jedinečným nádherným vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o předloze:

Lamborghini Huracán je sportovní vůz postavený Lamborghini, který nahrazuje prodejní vůdce Lamborghiniho a nejvíce vyráběný vůz, Gallardo. Huracán uskutečnil svůj debut na automobilové výstavě v březnu 2014 a byl propuštěn ve druhém čtvrtletí roku 2014.

Sportovní automobil pro majetnější zákazníky. O pohon Huracánu se stará 5,2 litrový vidlicový desetiválec o výkonu 448 kW (610 koní), kombinovaný se sedmistupňovou dvou-spojkovou převodovkou. Na rozdíl od hlavních konkurentů má Huracán poháněna všechna kola.

bburago/screwdriver.svg

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti

  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Velké množství detailů.
  • Udělá radost samotnou stavbou i svým nádherným vzhledem.
  • Příznivá cena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice - kity
Měřítko: 1:32