Bburago Kit Land Rover Defender 110 1:32 oranžová metalíza

Kód: BB18-45127
Značka: Bburago
399 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stavebnice kovového modelu auta Bburago 18-45127 Land Rover Defender Vám udělá radost samotným jak sestavením, tak i svým jedinečným nádherným vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o předloze:

Land Rover Defender byl off-road vyráběný britskou automobilkou Land Rover. Výroba modelu nyní známého jako Defender začala v roce 1983 jako Land Rover 110, což je název, který odráží délku rozchodu 110 palců. Nejvýraznějšími změnami jsou kapota s plnou délkou, přepracovaná mřížka a montáž prodloužení podběhů kol pro pokrytí širších náprav. Pod kapotou se nacházel vznětový motor o objemu 2,5 L a výkonu 51 kW.

bburago/screwdriver.svg

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti

  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Velké množství detailů.
  • Udělá radost samotnou stavbou i svým nádherným vzhledem.
  • Příznivá cena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice - kity
Měřítko: 1:32
Položka byla vyprodána…