Bburago Kit Porsche 911 GT2 1:32 červená

Kód: BB18-45125
Značka: Bburago
349 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stavebnice kovového modelu auta Bburago 18-45125 Porsche 911 GT2 Vám udělá radost samotným sestavením, tak i svým jedinečným nádherným vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o předloze:

Porsche 911 GT2 je sportovní automobil, který od roku 1994 vyrábí německá automobilka Porsche. Je postavený na základě modelu 911 Turbo a používá taky podobný motor přeplněný dvěma turbodmychadly, ale s mnohými úpravami, včetně motorových úprav, větších brzd, tvrdšího nastavení pružení. Model GT2 je podstatně lehčí a to hlavně kvůli zadnímu náhonu (model Turbo má pohon všech kol) a odstranění zbytných částí interiéru.

bburago/screwdriver.svg

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti

  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Velké množství detailů.
  • Udělá radost samotnou stavbou i svým nádherným vzhledem.
  • Příznivá cena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice - kity
Měřítko: 1:32
Položka byla vyprodána…