Bburago Kit Porsche Cayman S 1:32 bílá

Kód: BB18-45113
Značka: Bburago
399 Kč
Skladem (1 ks)

Stavebnice kovového modelu auta Bburago 18-45113 Porsche Cayman S Vám udělá radost jak samotným sestavením, tak i svým jedinečným nádherným vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o předloze:

Společnost Porsche rozšířil modelovou paletu svých kupé s motorem uloženým uprostřed a v listopadu 2007 uvedl na trh limitovanou sérii modelu Cayman S „Porsche Design Edition 1“. Porsche Cayman S je dvoumístný sportovní automobil odvozený od druhé generace Porsche Boxster kabriolet. V modelové řadě se řadí mezi Carreru a Boxster, a to jak výkonem tak i cenou. Cayman S má motor uloženým uprostřed šestiválec 3,4 l o výkonu 320 koní.

bburago/screwdriver.svg

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti

  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Velké množství detailů.
  • Udělá radost samotnou stavbou i svým nádherným vzhledem.
  • Příznivá cena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice - kity
Měřítko: 1:32