fischertechnik Profi Hydraulic

Kód: FTE-548888
Poslední šance
2 949 Kč
Skladem (1 ks)

Fischertechnik Profi Hydraulic je kvalitní stavebnice pro kluky i holky. Profi Hydraulic zabaví Vaše děti na dlouhé chvíle. Díky stavebnici děti pochopí princip práce hydraulických systémů v realistických modelech, kde budou ovládat hydrauliku strojů. Sestavíte si funkční demonstrační model, rypadlo a tři další modely. Rozšíříte své znalosti v oblasti hydrauliky. Vhodné pro děti od 9 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

fischertechnik

Německý výrobce fischertechnik je známý precizními stavebnicemi pro malé i větší konstruktéry. Kvalitní plastové součásti se spojují pomocí čepů, které stačí prostrčit otvory součástí a pootočit. Není potřeba nic zdlouhavě šroubovat, práce jde rychle od ruky.

Dítě při práci přirozenou výukovou formou pochopí fyzikální děje a rychle pronikne do tajů konstrukce, prověří i svou kreativitu a zručnost při budování. Při hraní se stavebnicí si nenásilnou formou osvojí základní principy fyziky a mechaniky. Pět různých modelů ukazuje, jak lze sílu přenášet kapalnými médii. Stavebnice Profi Hydraulic naučí dovednostem a odborným znalostem v oboru hydrauliky.

Vlastnosti Profi Hydraulic

  • Stavebnice 5 modelů s hydraulickými prvky
  • 475 různých součástí
  • Funkční hydraulický mechanismus v modelech
  • Návod s obrázky
  • Pro děti od 9 let

Video