fischertechnik Profi Pneumatic Power

Kód: FTE-533874
Poslední šance
1 489 Kč
Skladem (1 ks)

Fischertechnik Profi Pneumatic Power je kvalitní stavebnice pro malé badatele kluky i holky, které zabaví na dlouhé chvíle. Stavebnice odhalí dětem zákonitosti pneumatických systémů v realistických modelech, kde budou ovládat ruční kompresor, písty a ventily. Sestavíte si funkční bagr, jeřáb, a další modely. Naučte své děti tvořivé hře. Vhodné pro děti od 8 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

fischertechnik533874

Německý výrobce fischertechnik je známý precizními stavebnicemi pro malé i větší konstruktéry. Kvalitní plastové součásti se spojují pomocí čepů, které stačí prostrčit otvory součástí a pootočit. Není potřeba nic zdlouhavě šroubovat, práce jde rychle od ruky.

fischertechnik533874

Dítě při práci přirozenou výukovou formou pochopí mechanické děje a rychle pronikne do tajů konstrukce, prověří i svou kreativitu a zručnost při budování. Při hraní se stavebnicí si snadno osvojí základní děje fyziky a mechaniky a při práci s elektro pohonem i základy elektroniky a poznává nenásilnou formou základní fyzikální zákonitosti. Vzduch se stlačuje manuálně do vzduchového zásobníku a pomocí ventilů se přepouští do pracovního pístu pneumatického válce.

Vlastnosti Profi Pneumatic Power

  • Stavebnice modelů vybavených vzduchotechnikou
  • 200 různých součástí
  • Připraveno 5 modelů
  • Návod s obrázky
  • Pro děti od 8 let

Video