!!! Prodejna Klatovy - v červenci a srpnu bude otevřeno pouze v pondělí 9:00 - 17:00. Objednávky z eshopu v červenci a v srpnu odesíláme pouze v pondělí !!!

fischertechnik Profi Pneumatic Power

Kód: FTE-533874
Poslední šance
Neohodnoceno
1 489 Kč
Skladem (1 ks)

Fischertechnik Profi Pneumatic Power je kvalitní stavebnice pro malé badatele kluky i holky, které zabaví na dlouhé chvíle. Stavebnice odhalí dětem zákonitosti pneumatických systémů v realistických modelech, kde budou ovládat ruční kompresor, písty a ventily. Sestavíte si funkční bagr, jeřáb, a další modely. Naučte své děti tvořivé hře. Vhodné pro děti od 8 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

fischertechnik533874

Německý výrobce fischertechnik je známý precizními stavebnicemi pro malé i větší konstruktéry. Kvalitní plastové součásti se spojují pomocí čepů, které stačí prostrčit otvory součástí a pootočit. Není potřeba nic zdlouhavě šroubovat, práce jde rychle od ruky.

fischertechnik533874

Dítě při práci přirozenou výukovou formou pochopí mechanické děje a rychle pronikne do tajů konstrukce, prověří i svou kreativitu a zručnost při budování. Při hraní se stavebnicí si snadno osvojí základní děje fyziky a mechaniky a při práci s elektro pohonem i základy elektroniky a poznává nenásilnou formou základní fyzikální zákonitosti. Vzduch se stlačuje manuálně do vzduchového zásobníku a pomocí ventilů se přepouští do pracovního pístu pneumatického válce.

Vlastnosti Profi Pneumatic Power

  • Stavebnice modelů vybavených vzduchotechnikou
  • 200 různých součástí
  • Připraveno 5 modelů
  • Návod s obrázky
  • Pro děti od 8 let

Video

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení