Prodejna Klatovy

Navštivte naši prodejnu v Klatovech - nejlépe zásobený hobby obchod na západ od Prahy. Najdete zde širokou nabídku RC modelů, kitů, materiálů, nářadí, hobby stavebnic, optických přístrojů pro děti a spoustu dalšího.

Prodejní doba:

Aktuální otevírací dobu najdete na titulní straně.

 

 

 

Hobix Klatovy


Zavolejte prosím předem vždy pokud plánujete přijet a chcete něco konkrétního - vybraný kus vám zarezervujeme, nebo objednáme, pokud ho zrovna nemáme. 

Proč raději přijít do prodejny, než nakupovat přes e-shop?

1. skutečné rádiem řízené modely (ne hračky) jsou komplikované věci. Například prodej jednoho auta nám zabere skoro hodinu, než vám vše vysvětlíme

2. na prodejně máte mnohonásobně lepší servis a poradenství, můžete se rychle zeptat na vše, co potřebujete vědět a vždy se od nás dozvíte odpověď - slovo nevím neznáme.

3. na prodejně nikdy nezapomenete na důležité příslušenství, které jinak musíte objednávat dodatečně s další platbou za poštovné

4. velmi často si odvezete něco jiného, než jste původně chtěli, protože se ukázalo, že jste si na internetu vybrali něco, co pro vás není vhodné, nebo se vám to v reálu  nelíbilo.

5. lepší je si vše osahat a prohlédnout, fotky a videa často klamou - většina levných věcí vypadá na obrázku krásně, skutečnost je ale jiná

6. a nakonec: na prodejně máme mnohem širší sortiment než na eshopu. Týká se to především stavebních materiálů, paliv a drobného příslušenství, které kvůli ceně dopravy a obalových materiálů nezasíláme.

Hobix_interier

Navštivte nás v našem showroomu - modelářské prodejně nové generace! Najdete nás v Klatovech na adrese Rybníčky 59, v blízkosti hotelu Beránek - odkaz na mapu. Přímo před prodejnou nebo na dvou přilehlých parkovištích je možné pohodlné a vždy dostupné parkování. Určitě se vám vyplatí i cesta z větší dálky, obzvlášť pokud kupujete něco dražšího.

Hobix_interier2

Pokud nemůžete přijet, alespoň nám před objednávkou dražšího modelu z naší nabídky zavolejte na telefon 776 573 153 - vyptáme se na zamýšlené použití modelu, věk uživatele a další a buď vám potvrdíme, že jste si vybrali správně, nebo doporučíme pro vás vhodnější variantu. Máme opravdu hodně zkušeností a hodně spokojených zákazníků.